Serwis

Tak wiemy, że ciągłość produkcji jest kluczowym elementem każdego zakładu produkcyjnego. Wiemy też, że każda minuta postoju może kosztować przedsiębiorcę mnóstwo pieniędzy dlatego nasi specjaliści są w gotowości przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Każdy problem staramy się rozwiązać zdalnie tak, aby jak najszybciej przywrócić proces produkcji na liniach i nie narażać klientów na dodatkowe koszty.
Zadzwoń
Napisz
serwis@hitmark.pl
Zobacz więcej

Przywrócenie znakowania do 48 godzin

Ponieważ wiemy, że ciągłość produkcji jest kluczowym elementem każdego zakładu produkcyjnego, dlatego stajemy na głowie, aby przywrócić znakowanie w najkrótszym możliwym czasie. Lubimy się chwalić więc z dumą możemy powiedzieć, że średnia czasu przywrócenia znakowania to 6h 24min.

HelpDesk 24 godz./7

Nasi specjaliści są dostępni do dyspozycji naszych klientów przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Każdy problem staramy się rozwiązać zdalnie tak, aby jak najszybciej przywrócić znakowanie na linii produkcyjnej. Ponieważ wiemy, że produkcja musi działać nieprzerwanie i nie bierze wolnego nigdy! Tak jak my!

Maszyny zastępcze

Jako, że wiemy jak ważne jest zachowanie ciągłości produkcji w zakładach produkcyjnych posiadamy maszyny zastępcze, które w razie potrzeby udostępniamy naszym klientom na czas naprawy. Dzięki temu nie ma obaw, że proces znakowania negatywnie wpłynie na płynność produkcji.

Szkolenie

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli pełną swobodę oraz łatwość obsługi urządzeń dlatego szczególny nacisk kładziemy na szkolenia dla pracowników zakładów. Wiemy, że dzięki tym umiejętnościom poziom pracy oraz jej wydajność znacznie wzrasta. Nasz wyspecjalizowany zespół inżynierów serwisu każdorazowo po dokonanej instalacji urządzeń przeprowadza szczegółowe szkolenie z ich obsługi.
WSPARCIE TECHNICZNE

Zespół inżynierów

Doświadczenie i wiedza naszych inżynierów przekłada się na szybkość oraz trafność diagnozy awarii oraz jej naprawę. To z kolei przekłada się na ekspresowe przywrócenie procesu produkcji i eliminację kosztów związanych z przestojem linii. Dlatego tak duży nacisk stawiamy na cykliczne szkolenia dla naszych serwisantów, które mają na celu podnoszenie ich kwalifikacji wiedzy po to aby usługa serwisu była na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z ponad 20 inżynierów i jest dostępny dla naszych klientów świadcząc usługi najwyższej jakości.
WSPARCIE TECHNICZNE

Jakość i sprawne działanie

Jesteśmy integratorem najwyższej jakości robotów Fanuc made in Japan dlatego też świadczone przez nas usługi również muszą być na najwyższym poziomie. Wiemy, że towar najwyższej klasy musi iść w parze z niezawodnym serwisem. To nieodzowny element, dzięki któremu nasi klienci mają pewność, że wybierając Hitmark zyskują zaufanego partnera biznesowego, na którym mogą polegać bez względu na sytuację. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom zadowolenia klientów z naszych usług był na najwyższym poziomie. Działamy skutecznie i natychmiastowo, proponujemy indywidualne rozwiązania i niesztampowe podejście do najtrudniejszych nawet tematów. Jesteśmy zawsze otwarci i chętni do współpracy, lubimy stawiać czoła nawet najtrudniejszym aplikacjom.

Dokumenty PDF do pobrania

Formularz kontaktowy

    chevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram