Worki

Profesjonalny paletyzator
do worków

Istotną zaletą jest możliwość dostosowania robotów do potrzeb danej firmy. Dzięki temu są one w stanie pracować z towarami o niemal dowolnych wymiarach czy wadze. Paletyzator do worków pracuje na końcówkach linii produkcyjnych. Doskonale nadaje się do układania pojedynczych opakowań, lecz można go wykorzystać także do zbiorczych. Uniwersalne podejście przy paletyzacji pozwala dostosować się do wymagań stawianych przez duże sieci handlowe, a tym samym zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

Wydajna paletyzacja worków

Im więcej produktów zostanie ułożonych w jak najkrótszym czasie, tym większy zysk. Przy okazji zostawia się miejsce na realizację kolejnych projektów. Dlatego właśnie paletyzator jest tak przydatny. Zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że robot pracuje przynajmniej kilkukrotnie szybciej niż człowiek. Na dodatek działa przez cały czas, nie potrzebuje przerw ani nie popełnia błędów. W ten sposób paletyzacja worków przyczynia się do skrócenia czasu oczekiwania na dostawę czy magazynowanie produktów oraz odciąża ludzi od wymagającej i uciążliwej pracy. Równie dobrze radzi sobie z depaletyzacją, czyli usuwaniem produktów z załadowanej już palety.

Bezpieczny paletyzator worków

Transport zapakowanych towarów musi spełniać najwyższe standardy. Tylko wtedy gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Paletyzator worków marki Fanuc działa efektywnie niezależnie od tego, czy w środku znajdują się materiały sypkie, czy stałe. Dzięki temu ryzyko uszkodzeń zostaje zredukowane do minimum. Warto jeszcze spojrzeć na tę kwestię ze strony pracowników. Paletyzacja to wymagające zajęcie, które odciąża firmowy zespół i zapewnia im bezpieczeństwo.

Koszt paletyzacji worków

Wdrożenie robotów do układania towarów pozwala utrzymać zatrudnienie na optymalnym poziomie, a nawet ograniczyć je do niezbędnego minimum. W efekcie rentowność zakładu wzrasta włącznie z konkurencyjnością. Na uwagę zasługuje też fakt, że koszt poniesiony na nowoczesną paletyzację worków przy pomocy paletyzatora, zależnie od wielu czynników, zwraca się już w ciągu 1-3 lat.

Paletyzator worków dla każdej branży

Integrujemy gotowe ramiona Fanuc, dzięki indywidualnemu dostosowaniu komponentów, elementów mechanicznych - transporterów produktów, kartoniarek, owijarek, etykieciarek - systemów bezpieczeństwa oraz elastyczności oprogramowania. W związku z tym paletyzator worków z powodzeniem poradzi sobie w branży spożywczej, przetwórczej, rolniczej, budowlanej, chemicznej czy cukierniczej. Wystarczy dobrać adekwatne rozwiązania, w czym pomogą nasi specjaliści. Wśród proponowanych chwytaków najlepiej sprawdzają się pneumatyczne z wymiennymi widłami. Oprócz tego można użyć dostosowanych do układania całych warstw (niezależnie od produktu).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o paletyzacji przy pomocy robotów, a także uzgodnić szczegóły współpracy na tym polu. Z przyjemnością doradzimy wybór najkorzystniejszych dla danego miejsca maszyn.

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    chevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram